1.5KE18CA
Extended
Manufacturer
SUNMATE Elec
MFR.Part #
1.5KE18CA
JLCPCB Part #
C5369230
Package
DO-27
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 15.3V 18.9V 25.2V 5uA 60.3A@10/1000us Bidirectional TVS DO-27 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS