ZMM5V6PF
MFR.Part #
ZMM5V6PF
JLCPCB Part #
C2983325
Package
MiniMELF
Description
1 Independent 100nA 25Ω 450Ω 5.2V~6V 5.6V 500mW MiniMELF Zener Diodes ROHS