ZMM3V3PF-M
MFR.Part #
ZMM3V3PF-M
JLCPCB Part #
C7497475
Description
1 Independent 2uA@1V 3.1V~3.5V 3.3V 500mW 600Ω 85Ω LL-34 Zener Diodes ROHS