ZMM15PF-M
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
ZMM15PF-M
JLCPCB Part #
C5246606
Package
LL-34
Description
1 Independent 100nA@11V 110Ω 13.8V~15.6V 15V 30Ω 500mW LL-34 Zener Diodes ROHS