MM3Z3V6B
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
MM3Z3V6B
JLCPCB Part #
C7464225
Description
1 Independent 100Ω 10uA@1V 3.6V~3.845V 300mW SOD-323 Zener Diodes ROHS