MM1Z4V7B
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
MM1Z4V7B
JLCPCB Part #
C2859155
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100Ω 2uA@1V 4.55V~4.75V 4.7V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS