LZ1V470M-CRE54
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
LZ1V470M-CRE54
JLCPCB Part #
C275497
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-45℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 35V 47uF 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS