LZ1C470M-CRD54
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
LZ1C470M-CRD54
JLCPCB Part #
C275494
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-45℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 47uF 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS