CK1V330M-CRE54
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
CK1V330M-CRE54
JLCPCB Part #
C2886304
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 33uF 35V 42mA@120Hz 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS