CK1C221MCRE77
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
CK1C221MCRE77
JLCPCB Part #
C263943
Package
SMD,6.3x7.7mm
Description
16V 2000hrs@105℃ 220uF 6.3mm 7.7mm SMD,6.3x7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS