CK1A331M-CRE77
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
CK1A331M-CRE77
JLCPCB Part #
C2886303
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 330uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS