BZX84C4V3
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
BZX84C4V3
JLCPCB Part #
C118566
Package
TO-236
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 350mW 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V 90Ω TO-236 Zener Diodes ROHS