BZX84C43
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
BZX84C43
JLCPCB Part #
C118590
Package
TO-236
Description
1 Independent 150Ω 350mW 40V~46V 43V 50nA@30.1V TO-236 Zener Diodes ROHS