BZX55C51PF
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
BZX55C51PF
JLCPCB Part #
C19190379
Description
1 Independent 100nA 125Ω 48V~54V 500mW 51V 700Ω DO-35 Zener Diodes ROHS