BZX55C39V
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
BZX55C39V
JLCPCB Part #
C3041684
Description
1 Independent 100nA@30V 37V~41V 39V 500mW 500Ω 90Ω DO-35 Zener Diodes ROHS