BZX55C2V7PF-M
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
BZX55C2V7PF-M
JLCPCB Part #
C7497935
Description
1 Independent 10uA@1V 2.5V~2.9V 2.7V 500mW 600Ω 85Ω DO-35 Zener Diodes ROHS