STPS5H100AFY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STPS5H100AFY
JLCPCB Part #
C2969782
Package
SOD-128
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 100V 130A 3.5uA@100V 5A 760mV@5A SOD-128 Schottky Diodes ROHS