STPS3H100AF
MFR.Part #
STPS3H100AF
JLCPCB Part #
C2969878
Package
SOD-128
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 1.5uA@100V 100V 3A 760mV@3A 79A SOD-128 Schottky Diodes ROHS