TS420-600B
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
TS420-600B
JLCPCB Part #
C2971385
Package
DPAK
Description
-40℃~+125℃ 1.6V 200mW 200uA 33A 4A 5mA 600V 800mV DPAK Thyristors (SCR)/Modules ROHS