T435-800B-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
T435-800B-TR
JLCPCB Part #
C669893
Package
DPAK
Description
-40℃~+125℃ 1 TRIAC 1.3V 1.56V 1W 30A@60Hz 35mA 35mA 4A 800V DPAK Thyristors (SCR)/Modules ROHS