STY140NS10
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STY140NS10
JLCPCB Part #
C6303511
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 11mΩ@10V 12.6nF@25V 140A 450W 4V 600nC@10V TO-247-3 MOSFETs ROHS