STW56N60M2
MFR.Part #
STW56N60M2
JLCPCB Part #
C457476
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 3.75nF 350W 4V 52A 55mΩ@10V 6.6pF 650V 91nC@10V TO-247-3 MOSFETs ROHS