STW45NM50
MFR.Part #
STW45NM50
JLCPCB Part #
C2688515
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100mΩ@10V 113nC@10V 140pF 3.29nF 390W 45A 500V 5V 865pF N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS