STW26NM50
MFR.Part #
STW26NM50
JLCPCB Part #
C2965495
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 120mΩ@10V 30A 313W 3nF 500V 50pF 5V@250uA 700pF 76nC@10V N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS