STW20NM60
MFR.Part #
STW20NM60
JLCPCB Part #
C262986
Package
TO-247
Description
-65℃~+150℃ 1 N-channel 1.5nF 192W 20A 290mΩ@10V 35pF 54nC@10V 5V 600V N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS