STW12N120K5
MFR.Part #
STW12N120K5
JLCPCB Part #
C457468
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 0.6pF 1 N-channel 1.2kV 1.37nF 12A 250W 4V 620mΩ@10V TO-247 MOSFETs ROHS