STU7N105K5
MFR.Part #
STU7N105K5
JLCPCB Part #
C501072
Description
-55℃~+150℃ 0.65pF 1 N-channel 1.05kV 110W 11nC@10V 380pF 4A 5V TO-251(IPAK) MOSFETs ROHS