STU2N105K5
MFR.Part #
STU2N105K5
JLCPCB Part #
C501068
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.05kV 1.5A 10nC@10V 115pF 5V 60W 8Ω@10V TO-251(IPAK) MOSFETs ROHS