STTH60R04W
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STTH60R04W
JLCPCB Part #
C2965448
Package
DO-247-2
Description
-40℃~+175℃ 1.5V@60A 400V 60A 60uA@400V 80ns DO-247-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS