STTH20R04D
MFR.Part #
STTH20R04D
JLCPCB Part #
C672107
Package
TO-220AC-2
Description
1.7V@20A 150A 20A 20uA@400V 400V 45ns TO-220AC-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS