STTH1R02A
MFR.Part #
STTH1R02A
JLCPCB Part #
C2965280
Package
SMA
Description
1 Independent 1.5A 1V@1.5A 200V 30ns 3uA@200V 60A SMA Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS