STTH15S12D
MFR.Part #
STTH15S12D
JLCPCB Part #
C501063
Package
TO-220AC-2
Description
1.2kV 10uA@1.2kV 130A 15A 3.1V@15A Independent TO-220AC-2 Diodes - General Purpose ROHS