STTH1502D
MFR.Part #
STTH1502D
JLCPCB Part #
C361048
Package
TO-220AC-2
Description
1.15V@30A 10uA@200V 150A 15A 200V Independent TO-220AC-2 Diodes - General Purpose ROHS