STPS8H100D
MFR.Part #
STPS8H100D
JLCPCB Part #
C155209
Package
TO-220AC
Description
1 Independent 100V 250A 4.5uA@100V 820mV@8A 8A TO-220AC Schottky Diodes ROHS