STPS8170DEE-TR
MFR.Part #
STPS8170DEE-TR
JLCPCB Part #
C2960999
Package
Power-FLAT(3.3x3.3)
Description
1 Independent 15uA@170V 170V 8A 900mV@8A Power-FLAT(3.3x3.3) Schottky Diodes ROHS