STPS61H100CWY
MFR.Part #
STPS61H100CWY
JLCPCB Part #
C3760151
Package
TO-247-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 16uA@100V 30A 810mV@30A TO-247-3 Schottky Diodes ROHS