STPS5L60S
MFR.Part #
STPS5L60S
JLCPCB Part #
C140620
Package
SMC(DO-214AB)
Description
220uA@60V 520mV@5A 5A 60V Independent SMC(DO-214AB) Schottky Diodes ROHS