STPS40L15CT
MFR.Part #
STPS40L15CT
JLCPCB Part #
C172487
Package
TO-220AB-3
Description
1 Pair Common Cathode 15V 20A 310A 410mV@19A 6mA@15V TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS