STPS3L60U
MFR.Part #
STPS3L60U
JLCPCB Part #
C132769
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1 Independent 100A 150uA@60V 3A 60V 620mV@3A SMB(DO-214AA) Schottky Diodes ROHS