STPS30SM80CFP
MFR.Part #
STPS30SM80CFP
JLCPCB Part #
C3759453
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 15A 40uA@80V 790mV@15A 80V TO-220AB Schottky Diodes ROHS