STPS30L60CW
MFR.Part #
STPS30L60CW
JLCPCB Part #
C180500
Package
TO-247AC-3
Description
1 Pair Common Cathode 15A 230A 480uA@60V 600mV@15A 60V TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS