STPS30L60CTN
MFR.Part #
STPS30L60CTN
JLCPCB Part #
C7021442
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 15A 480uA@60V 600mV@15A 60V TO-220AB Schottky Diodes ROHS