STPS2L30A
MFR.Part #
STPS2L30A
JLCPCB Part #
C133102
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 Independent 200uA@30V 2A 30V 450mV@2A 75A SMA(DO-214AC) Schottky Diodes ROHS