STPS1L30U
MFR.Part #
STPS1L30U
JLCPCB Part #
C222239
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1 Independent 1A 200uA@30V 30V 395mV@1A 75A SMB(DO-214AA) Schottky Diodes ROHS