STPS1L30MF
MFR.Part #
STPS1L30MF
JLCPCB Part #
C2971461
Package
DO-222AA
Description
1 Independent 1A 30V 390mV@1A 390uA@30V 50A DO-222AA Schottky Diodes ROHS