STPS15L45CB
MFR.Part #
STPS15L45CB
JLCPCB Part #
C222391
Package
DPAK
Description
1 Pair Common Cathode 45V 500uA@45V 520mV@7.5A 7.5A 75A DPAK Schottky Diodes ROHS