STPS10H60SFY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STPS10H60SFY
JLCPCB Part #
C2965207
Package
TO-277A
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 10A 20uA@60V 210A 60V 790mV@10A TO-277A Schottky Diodes ROHS