STP80NF06
MFR.Part #
STP80NF06
JLCPCB Part #
C283533
Description
1 N-channel 150nC@10V 3.85nF 300W 4V 60V 80A 8mΩ@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS