STP75NF75FP
MFR.Part #
STP75NF75FP
JLCPCB Part #
C361040
Package
TO-220FPAB-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11mΩ@10V 160nC@10V 240pF 3.7nF 45W 4V 730pF 75V 80A N-Channel TO-220FPAB-3 MOSFETs ROHS