STP10NK80Z
MFR.Part #
STP10NK80Z
JLCPCB Part #
C457452
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 160W 2.18nF 38pF 4.5V 72nC@640V 780mΩ@10V 800V 9A TO-220 MOSFETs ROHS